wz

Jak jsem naletěl

Už nikdy nebudu nic drahého kupovat přes inzerát na dobírku… :-(

Přes inzerát na internetu jsem si koupil mobilní telefon na dobírku… vše probíhalo jak má, ale když přišel balík a já zaplatil dobírku, tak po rozbalení v krabici nebyl ten telefon co měl být. Byl tam nějaký starý nefunkční telefon Motorola a já si řikal, tak ten mě teda pěkně podvedl.
 

Volám mu a on že se omlouvá, že musel splést balik, že ten můj asi odeslal někomu jinému… že mu mám tu Motorolu poslat zpet a on zkusí stornovat ten můj správny balík. Pak volal, že balik stornoval a že ho má v Praze a že mi ho zitra přiveze osobně… Potom jsem mu pořád volal a on to nebral a zavolal asi až po dvou dnech, že nemá čas a že mi balík pošle poštou(a ihned zavěsil a já se ani na nic nestihl zeptat) Balík stále nedorazil a telefon už nebere vůbec. Celkově jsem přišel o 6500Kč
Takže nejspíš zítra(29.8.2008) si udělám výlet na Policii…


Založil jsem fórum o mém problému na serveru Zive.cz/poradna

Jinak info o něm, kdyby s ním už měl také někdo zkušenosti.:


Jaroslav Šnábl(pode emailu Pavel)
Gagarinova 763/23 460 07 Liberec – VI-Rochlice
e-mail: psnabl@seznam.cz
účet na lide.cz i s fotkama
účet na serveru Aukro.cz


Bydlí tam se svou přítelkyní Kateřinou Martinovou
e-mail: martinovakace­na@seznam.cz
účet na lide.cz i s fotkama
ICQ: 395–358–928

tel.: 481022877 – podle zlatých stránek je číslo psané právě na slečnu Martinovou další tel.: 607878456 – který mi byl sdělen a „pravděpodobně“ patří také slečně Martinové.


Važe dotazy či rady můžete sdělit do komentářů pod článek


P.S. Omlouvám se za hodně stejných frází v článku jako ,že nebo potom, pak. nejsem žádný spisovatel :-)Nové informace o panu Šnáblovi: (22.11.2008)

Na výše zmíněněm fóru jsem dostal tuto informaci:
„Šnábl Jaroslav je fotr a má dva týpky a cerku . Na Gagarince už nebydlí – má barák v Habarticích , ale jsou někde po Liberci . Informace na 158“

a poté jsem našel pár informací o jeho firmě
a také zajímavé usnesení od Okresního soudu v Liberci

2 komentářů pro “Jak jsem naletěl”

  1. frenk

    Ano pan Jaroslav Šnábl, Gagairona 763, Liberec 6, (pokud je to opravdu on) je opravdu podvodník. Nabídl se mi že má telefon který jsem inzeroval, že koupím. Šlo o Nokii N73, po telef. rozhovoru mi jej odeslal, do druhého dne, připřevzetí jsem zjistil při malinkatém naříznutí krabice, že v ní není nic z toho, co říkal, tj mobil v origo krabici, záručák, instal CD, nabíjěčka. Krabice byla podezřele lehká, měká a dost to v ní hrkalo, cvakali o sebe plastové díly něčeho. Byla tam stará nokie 3310 s rozbitým displayem, počítám nalezená někde na pískovišti. Každopádně po dohodě s vedoucím pošty jsem balík poslal zpět jako nepřevzatý. Vrchol byl když mi pan Šnábl volal, jakto že jsem si dovolil mobil nepřevzít. Asi už počítal s penězma. Každopádně až budu mít cestu do Liberce (a pokud si toto Šnáble čteš, věz že toto nastane), zastavím se na Gagarinove a popovídáme si. Toto jméno totiž už nikdy nezapomenu, stejně jako adresu… Jinak teda ty nálepky z makra jsem tam měl taky.

  2. KosTiTras

    Jsem rád, že nejsem sám. Každou chvíli by m mělo přijít vyrozumění od policie.
    Doufám, že společnými silami tuto situaci nějak vyřešíme!
    Pan Šnábl musí dostat, to co si zaslouží!

≡ Vložit komentář